Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Upał sprawia, że w pracowni trudno skupić uwagę nawet na najciekawszych pomysłach dlatego z przyjemnością chciałabym zaprosić zainteresowanych do KUKÓWKI  na kolejne WARSZTATY mydlarskie (19-20 lipca Śmiech 

 Będziemy robić mydła oliwkowe i nie tylko Puszcza oczko, tworzyć nowe receptury, rozmawiać o specjalnych dodatkach. Poza mydłami w planie są także inne kosmetyki naturalne.

Przepiękne, magiczne miejsce i cudowni gospodarze, a  wszystkie potrzebne  informacje znajdziecie tutaj Uśmiech


 Nie bez powodu pisałam niedawno o różnych metodach wytwarzania mydeł naturalnych. Wprawdzie moją ulubioną metodą jest tzw. zmydlanie na zimno, ale doceniam zalety także innych metod.
Sporo mydeł zrobionych metodą zmydlania na gorąco oraz tzw. rozdrabniane (ang.rebatching) "czeka w kolejce" do sklepiku. Uśmiech 

z pozdrowieniami, Wasz Admin


Komentarze   
0 # warsztaty w KukówceKatarzyna z Gór Sowich 2014-07-21 10:24
Polecam warsztaty w Kukówce .Prowadzące Joanna i Klara mają niebywałą wiedzę o mydlarstwie (i nie tylko ) również i talent pedagogiczny. Oprócz wiedzy i talentu potrafiły stworzyć atmosferę relaksu, przyjaźni i motywacji do pracy :roll: Miejsce, w którym się odbywają to niezwykłe wiejskie uroczysko :budowle przenoszą w świat naszych pradziadków, zwierzaki dają szansę zbliżenia do natury a domownicy ....bajka w dzisiejszych czasach już rzadko widujemy takie rodziny.Tu mogłaby powstać długa pozytywna opowieść rodzinna. Dziękujemy serdecznie za mile spędzony czas i wiele pozytywnych wrażeń wszystkim uczestnikom i organizatorom ! Teraz z niecierpliwości ą czekamy na warsztaty w celu wymiany doświadczeń ......Ania z Kasią :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz